Poznaj nas bliżej! #MoonseeTeam

Moonsee to firma rodzinna, której koncept powstał w 2020 roku wraz z z narodzinami pierwszego synka Nikodema. Wszystko zaczęło się od poszukiwania produktów do jego wyprawki, ktore miały być funkcjonalne i bezpieczne. Szybko okazało się jednak, że w obecnym świecie pełnym plastiku i fast fasion trudno znaleźć ubrania i akcesoria wykonane z naturalnych materiałów, w ciekawym nowoczesnym designie bez utraty majątku.

Jednym słowem było albo ładnie, tanio i sztucznie – albo naturalnie, drogo i brzydko..
Właśnie to skłoniło nas do podjęcia decyzji o stworzeniu samodzielnie linii produktów, które spełniłyby nasze oczekiwania bez kompromisów w kwestii jakości i estetyki. Ponieważ postrzegamy dzieci jako istoty delikatne i wrażliwe na otoczenie zdecydowaliśmy się użyć najlepszej bawełny – 100% bawełny organicznej (certyfikat GOTS) oraz naturalnych tkanin jak wełna, len czy jedwab.

To idealne włókna sprawiają, że ​​nasze produkty są wyjątkowe.

Z własnego doświadczenia wiemy, że rodzicielstwo to niekończąca się nauka, pełna różnorodnych wyborów. Ten czasem przytłaczający strumień możliwości jaki oferuje nam współczesny świat skłonił nas do podjęcia działań aby sobie, ale również i innym rodzinom ułatwić proces szukania i podejmowania świadomych decyzji dotyczących ich pociech. Dziś dzięki Moonsee rodzice na całym świecie mają możliwość zapewnienia swoim dzieciom czystego, pięknego i wolnego od chemii dzieciństwa. Przynajmniej w zakresie na który mamy wpływ.

Dla nas jako marki nie obcy jest również aspekt globalny. Wiemy, że nasze wartości takie jak zero-waste, recycling/upcycling, zrównoważone procesy produkcyjne oraz świadome wybory ekologicznych i łatwo biodegradowalnych surowców mają ogromne znaczenie dla naszej planety. To mały, ale bardzo cenny wkład w ochronę świata, w którym nasze dzieci będą stawiały pierwsze kroki.

Dlaczego tak uwielbiamy minimalizm, stonowane kolory oraz proste formy?
Jesteśmy rodzicami z pokolenia Millenialsów – więc to oczywiste, że mamy dość chaosu, krzykliwych barw i przebodźcowania wizualnego natłokiem niepotrzebnych rzeczy. To nasze pokolenie zaczęło doceniać spokój i harmonię jaką niesie za sobą otaczanie się naturą i jej pięknem. Dołącz do naszego świata!

Ah jeszcze jedno – dlaczego Moonsee?

To proste – ponieważ nie ma takiego okresu w życiu kobiety, w którym widziałaby KSIĘŻYC równie często jak wtedy, kiedy zostaje MAMĄ 🌙
moon- księżyc, see- widzieć

/ˈmunsi/

Kasia xx

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post

Wakacje z niemowlakiem? Z tymi gadżetami nic Was nie zaskoczy!