O firmie

 Moonsee to miejsce, w którym znajdziesz ponadczasowe niezbędniki dla niemowląt i starszych dzieci zaprojektowane w duchu minimalizmu i funkcjonalnej prostoty.

.

Wierzymy, że akcesoria skierowane do dzieci powinny podobać się również dorosłym, współgrać z ich światem i wpasowywać się w przestrzeń, w której żyją.  Nie uznajemy krzykliwych, neonowych kolorów i infantylnych wzorów. Hołdujemy naturalnej, stonowanej kolorystyce i odcieniom ziemi. Kochamy motywy roślinne, związane bezpośrednio z naturą i jej pięknem.

Pracujemy głównie na certyfikowanych materiałach, większość z nich posiada również certyfikat GOTS. Nie są nam zatem obojętne kwestie środowiskowe i społeczne procesów wytwórczych branży tekstylnej. Staramy się w sposób odpowiedzialny podchodzić do zasobów, które wykorzystujemy w produkcji. W poszanowaniu naszej planety podążamy za ideologią ZERO WASTE. 

 

 

Naszą misją jest promowanie świadomego podejścia do Macierzyństwa, opartego na miłości, cieple i słuchaniu potrzeb zarówno Rodziców jak i Dzieci. 

Wiemy jak trudne jest Rodzicielstwo, jak wielu wymaga wyrzeczeń, trudnych decyzji i zmian priorytetów. Chcemy chociaż w minimalny sposób, wesprzeć Was Rodziców w tych trudach dostarczając produkty sprawdzone, bezpieczne i cieszące oko. Jeden punkt na liście "to do" i "to check" do odhaczenia ;)

 

Dziękujemy, że tu jesteś <3


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl